Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Informace pro spotřebitele

 

 

Informace se týkají samostatného zprostředkovatele spotřebitelského úvěru.

 

Firma/jméno a příjmení:          Pavel Sokola

IČO:                                              702 45 690

Sídlo:                                            Mendelova 2938/3, Karviná – Hranice, 733 01

 

a)      Kontaktní údaje samostatného zprostředkovatele:

Adresa pro doručování:              Pavel Sokola, Mendelova 2938/3, Karviná – Hranice, 733 01

Telefon:                                         605829070, 608174900

E-mail:                                           pavel.sokola@email.cz

 

 

b)     Oprávnění k činnosti samostatného zprostředkovatele je možné ověřit v registru vedeným Českou národní bankou přístupném na www.cnb.cz/cnb/jerrs. Registrační číslo mi nebylo přiděleno. Vyhledat samostatného zprostředkovatele je možné buď zadáním výše uvedeného IČO nebo jména a příjmení.

c)      Není poskytována rada podle ust. § 85 odst. 1 zákona č. 257/2016 Sb. o spotřebitelském úvěru v aktuálním znění.

d)     Uzavření smlouvy o zprostředkování spotřebitelského úvěru nesmí být a nebude svázáno s jakoukoli doplňkovou službou.

e)     Za zprostředkování spotřebitelského úvěru pobírá samostatný zprostředkovatel od poskytovatele odměnu, jejíž výše není doposud známa, ta se odvíjí od složitosti a výše úvěru. Skutečná částka bude uvedena v předsmluvních informacích, které spotřebitel obdrží v souladu s ust. § 94 zákona č. 257/2016 Sb., o spotřebitelském úvěru, v aktuálním znění.

f)       Za zprostředkování spotřebitelského úvěru samostatný zprostředkovatel od spotřebitele nepobírá odměnu. Samostatný zprostředkovatel nesmí současně pobírat odměnu nebo pobídku od spotřebitele i od poskytovatele či třetí osoby.

g)      Spotřebitel je oprávněn vyžádat si u samostatného zprostředkovatele údaje o výši provize, kterou v souvislosti se zprostředkováním spotřebitelského úvěru na bydlení poskytují samostatnému zprostředkovateli jednotliví poskytovatelé, jejichž spotřebitelské úvěry samostatný zprostředkovatel zprostředkovává.

 

 

h)     Reklamace a stížnosti je možno uplatnit u samostatného zprostředkovatele v souladu s jeho interním mechanismem vyřizování stížností a to takto: v případě, že by klient měl výhrady k práci samostatného zprostředkovatele, tak může písemně nebo v elektronické podobě zaslat do emailové schránky zprostředkovatele (pavel.sokola@email.cz) svoji stížnost. Do 10 pracovních dnů bude vyrozuměn písemně o zhodnocení dané stížnosti a o možnostech sjednání nápravy, kdy primární je najít společnou dohodu s klientem v souladu se spravedlivým řešením.

i)       Případné spory vzniklé ze smlouvy o spotřebitelském úvěru je možné řešit také mimosoudně prostřednictvím finančního arbitra.

Finanční arbitr sídlí na adrese Legerova 1581/69, Praha 1, PSČ 110 00, internetové stránky finančního arbitra jsou ww.finarbitr.cz, email finančního arbitra je: arbitr@finarbitr.cz

j)       Příslušným orgánem dohledu je Česká národní banka.

         Sídlo ČNB je na adrese Na Příkopě 28, 115 03 Praha 1, www.cnb.cz 

k)      Informace jsou dostupné na všech webech zprostředkovatele

 

Pavel Sokola    

Samostatný  zprostředkovatel

 

 


TOPlist


Půjčky se zástavou nemovitosti Americká hypotéka
Informace na tomto webu se nevztahují na spotřebitelské úvěry poskytované dle zákona č. 257/2016 Sb.