# Etický kodex


Řídíme se podle platných zákonů ČR a etickým kodexem

Etický kodex

Předkládáme pouze pravdivé informace

O našem produktu a investorech, s kterými úzce spolupracujeme, podáváme zásadně a pouze pravdivé informace. Stejně tak o povinnostech obou smluvních subjektů nepodáváme zkreslené informace a zároveň neaplikujeme ve smluvních podmínkách různé formy skrytých kliček.

Informace podáváme nad rámec zákona

Důležité informace nezatajujeme, o daném produktu poskytujeme pravdivé informace stanované příslušnými zákony a náš finanční konzultant předkládá taktéž informace zákony nestanovené.

Symetrie při zprostředkování produktu

Naší prioritou číslo 1 je vždy klient. Nepodléháme zájmům našich investorů, ale zájmům našich klientů. Při zřizování úvěru jsme nestranní, neuplatňujeme různá zvýhodnění a nevyužíváme svého postavení a zachováváme nestrannost při výběru nebankovní americké hypotéky.

Profesionální přístup a individuální řešení

Neuplatňujeme obecná schémata, ale k našim klientům přistupujeme zcela individuelně. Parametry nebankovní americké hypotéky nastavujeme jedinečně, na míru a dle konkrétních požadavků klienta, jako bychom sjednávali úvěr sami sobě. Profesionální přístup a férové jednání na rovinu.

Přísná ochrana osobních údajů

Během zkoumání a posuzování úvěrového případu zachováváme diskrétnost a mlčenlivost a veškeré osobní údaje zpracováváme v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů. Od klientů vyžadujeme pouze údaje nezbytné k vyřízení nebankovní americké hypotéky. Osobní údaje svých klientů nešíříme a dále nevyužíváme k různým marketingovým účelům.

 

# Kalkulačka

Získejte nezávazně
výhodný návrh

Kolik potřebuji
(100tis - 5mil Kč)
Na jak dlouho?
(1-20let)

Odesláním formuláře vyjadřujete svůj souhlas se zpracováním poskytnutých údajů v souladu a nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 (GDPR). Uvedené údaje budou použity pouze pro potřeby zajištění úvěru

Reprezentativní
příklady

 

Petr

Celková výše úvěru:
1 000 000 Kč
Doba trvání:
20 let
Ůroková sazba:
8,9 % p. a.
RPSN:
15 %
Měsíční splátka:
11 583 Kč

Jana

Celková výše úvěru:
500 000 Kč
Doba trvání:
15 let
Ůroková sazba:
8,9 % p. a.
RPSN:
16 %
Měsíční splátka:
6 486 Kč

Honza

Celková výše úvěru:
300 000 Kč
Doba trvání:
7 let
Ůroková sazba:
8,9 % p. a.
RPSN:
19,1 %
Měsíční splátka:
5 796 Kč